Kezdő oldal » Aktuális » 2018. utolsó iskolagyűlésének díjazottjai

2018. utolsó iskolagyűlésének díjazottjai

2018. december 21., péntek, 14:00:26

2018 utolsó iskolagyűlésén vehették át elismerő oklevelüket, igazgatói dicséretüket azok a tanulóink, akik az ősz folyamán kiemelkedő eredményt értek el valamilyen tanulmányi versenyen.

2018_iskolagyules01

ALSÓ TAGOZAT

IGAZGATÓI DÍCSÉRET

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

3.b osztály csapata V. helyezést ért el:

Lohr Mercédesz, Markó Mátyás, Cirkelbach Petra, Csizmadia Vanda

3.a osztály csapata VI. helyezést ért el:

Csobod Sára, Császár Domonkos, Dobos Zsófia, Lakos Dóra Éva

4.a osztály csapata VII. helyezést ért el:

Várnagy Veronika, Juhász Lotti, Lükő-Nagy Lilien, Dőry Botond

2018_iskolagyules06

UNICEF-Gyerekhang 2018 pályázat

Balás Lilien Emma 3.b II. helyezés

Milán Borbála Joszina 3.b III. helyezés

Kerületi szépolvasási verseny

Pásztor Zoltán 4.b III. helyezés

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatókötpont rajzpályázat

Kovács Anna 3.b I. helyezés

Nagy Gréta 1.b II. helyezés

Király Fruzsina 3.b III. helyezés

Kerületi Játékos Sportverseny

Az iskola csapata I. helyezést ért el

2.a Lloret Péter

2.b Balázs Zoé, Kaldau Sebestyén, Kolaj Zétény

3.a Csobod Sára

3.b Molnár Lili, Markó Mátyás, Németh Léna, Sovány Máté Zoltán

4.a Haszonits Hanna, Ledvényi Zsófi, Bögös Balázs, Ferenc Kende

4.b Berta Lili, Dóri Anna

2018_iskolagyules07

Angol vers és prózamondó verseny

I. helyezést ért el

4.b Dóri Anna, Tóti- Molnár Tekla

2018-as országos "BÖNGÉSZ" CSAPAT VERSENY

V. helyezést ért el 3.b csapata

Wei Yi Cen, Sághy Anna Petra, Kovács Anna

ELISMERŐ OKLEVÉL

Iskolai vers és próza mondó verseny

Kovács Anna 3.b I.helyezés

Shági Anna Petra 3.b I.helyezés

O'Conell Lilla 4.a I. helyezés

Pásztor Zoltán 4.b I.helyezés

Tóti-Molnár Tekla 4.b II.helyezés

2018_iskolagyules04

Iskolai szépolvasó verseny

Kemény Bori 4.a III. helyezés

IGAZGATÓI DICSÉRET

I.helyezés

Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatókötpont rajzpályázat

3.b Kovács Anna

Kerületi Játékos Sportverseny

2.a Lloret Péter

2.b Balázs Zoé, Kaldau Sebestyén, Kolaj Zétény

3.a Csobod Sára

3.b Molnár Lili, Markó Mátyás, Németh Léna, Sovány Máté Zoltán

4.a Haszonits Hanna, Ledvényi Zsófi, Bögös Balázs, Ferenc Kende

4.b Berta Lili, Dóri Anna

Angol vers és prózamondó verseny

4.b Dóri Anna,

4.b Tóti- Molnár Tekla

A „mi táborunk” kerületi rajzverseny

4.b Dóri Anna

II. helyezés

3.bBalás Lilien Emma UNICEF-Gyerekhang 2018 pályázat

1.bNagy Gréta Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatókötpont rajzpályázat

A „mi táborunk” kerületi rajzverseny

4.b Metz Karina

III. helyezés

3.b Milán Borbála Joszina UNICEF-Gyerekhang 2018 pályázat

4.b Pásztor Zoltán Kerületi szépolvasási verseny

3.b Király Fruzsina Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatókötpont rajzpályázat

V. helyezés

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

3.b osztály csapata: Lohr Mercédesz, Markó Mátyás, Cirkelbach Petra, Csizmadia Vanda

2018-as országos "BÖNGÉSZ" CSAPAT VERSENY

3.b csapata: Wei Yi Cen, Sághy Anna Petra, Kovács Anna

VI. helyezés

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

3.a osztály csapata: Csobod Sára, Császár Domonkos, Dobos Zsófia, Lakos Dóra Éva

VII. helyezés

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

4.a osztály csapata: Várnagy Veronika, Juhász Lotti, Lükő-Nagy Lilien, Dőry Botond

Külön díj

4.b Szlobodnyik Borbála, Erdélyi Maja A „mi táborunk” kerületi rajzverseny

FELSŐ TAGOZAT

IGAZGATÓI DÍCSÉRET

6.b Falusi Réka 2018 " jó tanuló jó sportoló"

2018_iskolagyules12

I.helyezés

5.a Ágoston Gábor, Hirschler Tamás, 5.b Tvaruskó Eszter Kerületi Játékos Sportverseny

2018_iskolagyules13

8.b Baranyay Réka, Borkuti Sára, Keller Franciska 1956-os kerületi történelmi csapatvers.

8.a Molnár Csongor, Primecz-Munkácsy Kelemen, 8.b Szakács Attila Fasori gimnázium "Ausztrália" országismereti verseny

5.a Várkonyi Dorisz Angol vers és prózamondó verseny

5.b Gilyán Janka A „mi táborunk” kerületi rajzverseny

II. helyezés

8.bRadics Annabella, Mohácsi Zsuzsa, Jordán Panka 1956-os kerületi történelmi csapatverseny

8.a Csiki Júlia, 8.bCsurka András, Horváth Vivien, Réz Blanka Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

8.a Csiki Júlia Angol vers és prózamondó verseny

III. helyezés

5.b Dobos Anita, 8.a Azurák Zsófia Angol vers és prózamondó verseny

7.a Buzsik Csenge,8.b Csurka András, 5.b Dobos Anita Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

IV. helyezés

5.b Dobos Anita, Gilyán Janka, Sommer Marcell, Wirtz Orsolya Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

7.b Nám Kun Hanna, Szöllősi Klára, Azurák Zsófia, Nagy Szonja Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

2018_iskolagyules15
2018_iskolagyules14

V. helyezés

8.b Radics Annabella, Mohácsi Zsuzsanna, Jordán Panka, 8.a Tákos Csenge Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló

2018-as HÓDítsd meg a biteket informatikai versenyen elért eredményéért:

5.a Kovács Győző

6.a Bottka Barnabás, Kemény Lili

6.b Hirschler Viktória, Illés Tamás, Rédei János

7.b Blága Tamás

8.a Czobor Gergő

Luca napi vásár

7.b Marton Barnabás, Fülöp Adél, Nagy Szonja, Azurák Zsófia, Komoly Sámuel

Zumia Arts and Design csapat. "Legegyüttműködőbb Diákvállalkozás"

2018_iskolagyules18

7.b Kovács Sebestyén, Ondrusek Borbála Pompánia Diákvállalkozás létrehozásában nyújtott kiemelkedő munkájáért

Külön díj A „mi táborunk” kerületi rajzverseny

5.b Várnagy Csaba, Csurka Júlia, Nádasdy Tamás

6.b Balás Panna, Szekeres Lili

2018_iskolagyules20
2018_iskolagyules21