Kezdő oldal » Aktuális » December havi programok

December havi programok

2018. december 05., szerda, 09:20:25

DÁTUM

NAP

IDŐPONT

2018. DECEMBER HAVI PROGRAM

2018.12.01

szombat

ÁTHELYEZETT MUNKANAP - A hét HÉTFŐI ÓRAREND - RÖVIDÍTETT ÓRÁK

2018.12.03

hétfő

10:00

A Mikulás manói - 3.b osztály látogatása a Turai Ida Színházba

10:00

Hívogató kémia óra a 4.évfolyamnak

KerekEmese 1. forduló

17:00

8. évfolyamos szülői értekezlet

2018.12.04

kedd

8:00

Drámaóra az 1.b osztályban

10:00

Drámaóra az 1.a osztályban

2018.12.05

szerda

15:00

Diótörő - az 1.éfolyam látogatása a Budapest Bábszínházba

Rumini - 3.a osztály látogatása a Pesti Magyar Színházba

2018.12.05 - 2018. 12.15

EBÉDBEFIZETÉS január hónapra !!!

2018.12.06

csütörtök

11:00

Mikulás váró műsor - alsó tagozat

12:30-16:30

Angol Nyelvi Országismereti Verseny 8.évf. Téma: Ausztrália
Helyszín: Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium

14:00

Recirquel Újcirkusz Társulat: Kristály - 7.a osztály látogatása a Müpa-ba

2018.12.07

péntek

14:30-16:00

Játék és kézműves délután a szülőkkel - 2.b osztály

14:30-16:30

Mikulás Qpa matematika csapatverseny Helyszín: Szent István Gimnázium

15:00-17:00

Luca napi készülődés a szülőkkel 1.a osztály

Luca napi készülődés a szülőkkel 1.b osztály

2018.12.10

hétfő

11:00-12:00

Állati zenék - 3.a és 4.b osztály látogatása a Müpa-ba

2018.12.11

kedd

14:30-17:00

Angol vers- és prózamondó verseny 4-8.évfolyam
Helyszín: Kaffka Margit Általános Iskola

2018.12.13

csütörtök

10:00

2.a osztály látogatása a XV. Kerületi Idősek Otthonába

Év végi művészeti kiállítás

2018.12.14

péntek

14:30

Könyvtári foglalkozás az 1-2.évfolyamnak

délután

8.a osztály mozi

15:30-17:30

7.b osztálybuli

2018.12.15

szombat

10:00-12:00

LUCA NAPI VÁSÁR

11:00-16:00

JAM Diákvállalkozások Karácsonyi Vására és Versenye (Pompánia és Zumia)
Helyszín: Duna Pláza

2018.12.17

hétfő

17:30-18:30

3.b osztály családi karácsonyváró műsora

2018.12.18

kedd

11:00

Bohém kiskarácsony - 2.évfolyam látogatása az Erkel Színházba

14:00

Kazinczy-verseny (iskolai forduló)

2018.12.20

csütörtök

10:00

Alsós iskolagyűlés - Limonádé Színpad előadása

16:30-17:30

3.a osztály családi karácsonyváró műsora

17:00

5.b osztály karácsonyi műsora a szüleiknek

2018.12.21

péntek

8:00-12:00

Osztálykarácsonyok

9:00

5.b osztály karácsonyi műsora az alsó tagozatosoknak

10:00

5.b osztály karácsonyi műsora a felső tagozatosoknak

2018.12.22-2019.01.02

T É L I S Z Ü N E T

2019.01.03

csütörtök

ELSŐ TANÍTÁSI NAP A TÉLI SZÜNET UTÁN