Kréta - általános iskola Kréta - művészeti iskola
Tankerület Határtalanul! Müpa
Kezdő oldal » Művészeti Iskola » Művészeti Iskola Órarend 2020/2021

Művészeti Iskola Órarend 2020/2021

Csoportok:

Előképző 1/a

Somogyi Zsuzsanna

Előképző 1/b

Hartl Bernadett

Alapfok/1a

Hartl Bernadett
Vastag Ágnes

Alapfok/1b

Somogyi Zsuzsanna
Vastag Ágnes

Alapfok/1c

Pascalau Mariana
Simon Luca

Alapfok/1d

Hartl Bernadett
Simon Luca

Alapfok/2a

Pascalau Mariana
Somogyi Zsuzsanna

Alapfok/2b

Pascalau Mariana
Becski Leonóra

Alapfok/2c

Hartl Bernadett
Vastag Ágnes

Alapfok/2d

Somogyi Zsuzsanna
Simon Luca

Alapfok/3a

Becski Leonóra
Simon Luca 

Alapfok/3b

Hartl Bernadett
Szánthó-Magyar Gyöngyi

Alapfok/3c

Pascalau Mariana
Szánthó-Magyar Gyöngyi

 

 

Alapfok/4,5,6 Textil és bőrműves

Vastag Ágnes

Alapfok/4,5,6 Grafika és festészet A.

Pascalau Mariana

Alapfok/4,5,6 Grafika és festészet B.

Pascalau Mariana

Alapfok/4,5,6 Grafika és festészet

Hartl Bernadett

Alapfok/4,5,6 Szobrászat és kerámia A.

Becski Leonóra

Alapfok/4,5,6 Szobrászat és kerámia B.

Simon Luca

Alapfok/4,5,6 Fém- és zománcműves

Szánthó-Magyar Gyöngyi

Órarend:

Időpont:

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

14:00-15:30
(A/1,2,3; EK/1)

A/2c
Vizuális alapozó gyak.
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Ek1/b
Hartl Bernadett
(30-as terem)

A/1d
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Ek1/b
Hartl Bernadett
(30-as terem)

A/1a
Vizuális alkotó gyak.
Vastag Ágnes
(textil műhely)

A/3a
Grafika és festészet alapjai
Becski Leonóra
(textil műhely)

A/2c
Vizuális alkotó gyak.
Vastag Ágnes
(textil műhely)

A/2d
Vizuális alkotó gyak.
Simon Luca
(textil műhely)

A/2b
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/2a
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/3c
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/1c
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/1d
Vizuális alkotó gyak.
Simon Luca
(kerámia műhely)

A/1c
Vizuális alkotó gyak.
Simon Luca
(kerámia műhely)

A/2b
Vizuális alkotó gyak.
Becski Leonóra
(kerámia műhely)

A/2a
Vizuális alkotó gyak.
Somogyi Zsuzsanna
(kerémia műhely)

EK/1a
Somogyi Zsuzsanna
(tűzzománc műhely)

A/3c
Vizuális alkotó gyak.
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

EK/1a
Somogyi Zsuzsanna
(tűzzománc műhely)

A/3b
Vizuális alkotó gyak.
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

15:30-17:00
(A/1,2,3)

15:30-17:45
(A/4,5,6)

A/5,6
Szobrászat és kerámia A.
Becski Leonóra
(Kerámia műhely)

A/4
Szobrászat és kerámia B.
Simon Luca
(Kerámia műhely)

A/4
Szobrászat és kerámia B.
Simon Luca
(Kerámia műhely)

A/5,6
Szobrászat és kerámia A.
Becski Leonóra
(Kerámia műhely)

A/4,5,6
Grafika és festészet B.
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/4,5,6
Grafika és festészet A.
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/4,5,6
Grafika és festészet B.
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/4,5,6
Grafika és festészet A.
Pascalau Mariana
(Rajzterem)

A/4,5,6
Grafika és festészet
Hartl Bernadett
(30-as terem)

A/3b
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

A/4,5,6
Grafika és festészet
Hartl Bernadett
(30-as terem)

A/1a
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

A/4,5,6
Textil és bőrműves 
Vastag Ágnes
(Textil műhely)

A/1b
Vizuális alkotó gyak.
Vastag Ágnes
(textil műhely)

A/4,5,6
Textil és bőrműves 
Vastag Ágnes
(Textil műhely)

A/1B
Grafika és festészet alapjai
Somogyi Zsuzsanna
(textil műhely)

A/3a
Vizuális alkotó gyak.
Simon Luca
(tűzzománc műhely)

A/4,5,6
Fém- és zománcműves
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

A/2d
Grafika és festészet alapjai
Somogyi Zsuzsanna
(tűzzománc műhely)

A/4,5,6
Fém- és zománcműves
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)