Tankerület Határtalanul! Müpa
Kezdő oldal » Aktuális » 2019. November-December havi program

2019. November-December havi program

Meszesán György, 2019. november 14., csütörtök, 09:16:29

DÁTUM

NAP

IDŐPONT

PROGRAM

FELELŐS

2019.11.05

kedd

13:00

Szépolvasási verseny 3-4 évfolyam

Burda Tamás - Bury Katalin

2019.11.08

péntek

14:30

Bolyai Magyar Verseny

Gorka Ildikó

2019.11.13

szerda

8:00-10:00

Óvonők fogadása

Bury Katalin

2019.11.15

péntek

 

Óvodás rajzpályázat beérkezési határideje

Becski Leonóra

2019.11.16

szombat

DE

Fazekas - fővárosi rajzversenyről továbbképzés

Bury Katalin

2019.11.20

szerda

8:00-10:00

Nyílt nap a felső tagozaton

kiírás szerint

14:00

Kerületi történelem verseny 5. évfolyam
Helyszín: Szépművészeti Múzeum

Mohos Éva - Török Csilla

2019.11.21

csütörtök

DE

Múzeumi nap (külön kiírás szerint)

osztályfőnökök

17:00

Zenés színpad főpróba

Bury Katalin

2019.11.25

hétfő

DE

Kerületi történelem verseny 8. évf. 1956
Helyszín: Zuglói Civil Ház

Pelyva Judit

16:15-17:00

"Határtalanul program"
szülői bemutató

Pelyva Judit

16:30-18:00

Fogadóóra
(külön regisztrációhoz kötött: www.zugloimunkacsy.hu)

ofők - tanítók - szaktanárok

2019.11.27

szerda

15:00

"Bolygóközi utazás"
óvodás rajzpályázat díjkiosztó ünnepség

Becski Leonóra

2019.11.29

péntek

14:00-17:00

Osztálybuli 6.b osztály

Jurás Mónika

2019.12.02

hétfő

11:00

1.a osztály látogatása a Müpa-ba

Melich Zsoltné-Dérné K. Erzsébet

17:00

Pályválasztási szülői értekezlet
8.évfolyam számára

Pelyva Judit - Kutas Gergely

2019.12.03

kedd

15:00

"Lázár Ervin program"
5. évfolyam látogatása a Pesti Magyar Színházba

Mohos Éva - Török Csilla

15:00

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

Jurás Mónika

2019.12.05

csütörtök

11:30

"Lázár Ervin program"
3. évfolyam látogatása a Pesti Magyar Színházba

Zeke Anikó - Tornyos Zsuzsanna

12:00

Angol országismereti verseny 7-8.évfolyam
Helyszín: Fasori Gimnázium

Jurás Mónika

2019.12.06

péntek

DE

Rövidített órák

 

11:00

Iskolai Mikulás ünnepség

Butkainé Sturovics Ágnes

2019.12.07

szombat

 

Tanítás nélküli munkanap

 

2019.12.12

csütörtök

14:00

6.b osztály látogatása a Müpa-ba

Jurás Mónika

2019.12.13

péntek

11:00

1.b osztály látogatása a Müpa-ba

Várkonyi Zsuzsa - Kisné M. Eszter

14:00-16:00

Luca napi vásár

osztályfőnökök

2019.12.14

szombat

 

Tanítás nélküli munkanap

 

2019.12.17

kedd

11:00

4.a osztály látogatása a Müpa-ba

Burda Tamás - Leskovics Erika

2019.12.19

csütörtök

11:00

4.b osztály látogatása a Müpa-ba

Bury Katalin - Pálmai Veronika

14:00

6.a osztály látogatása a Müpa-ba

Pintér Sarolta