2010-2011

Verseny neve

Helyezés

Résztvevő tanuló neve/osztálya

Kazinczy szépolvasási verseny

III. helyezett

Dobos Ilona 4.a

Versillusztrációs rajzverseny

I. helyezett

Novák Emese 1.a

 

II. helyezett

Vágó Lilla 1.a

 

különdíj

Szandányi Ivett Enikő 1.a

 

V. helyezett

Lantos Panna 2.b

 

különdíj

Fülöp Dorottya Száva 3.b

 

különdíj

Schöffer András 3.b

Komplex rajzverseny

III. helyezett

Cserkuti Petra 1.a

 

V. helyezett

Mészáros Hajnal 3.a

 

IX. helyezett

Hetényi Dóra 6.a

Országos prózamondó verseny

II. helyezett

Nick Petra 1.a

Népdaléneklési verseny - kettős

kiemelt arany

Dobos Ilona 4.a
Antal László 6.b

Népdaléneklési verseny - szóló

kiemelt arany

Antal László 6.b

Népdaléneklési verseny - szóló

arany

Nógrádi Viktor 5.b

Népdaléneklési verseny – együttes

kiemelt arany

Dobos Ilona 4.a
Tóth Fanni 5.a
Rikli Diána 5.a
Antal László 6.b
Lovas Csenge 8.b
Juhász Nelli 8.b
Ginovszky Anna 8.b

Népdaléneklési verseny – hármas

kiemelt arany

Lovas Csenge 8.b
Juhász Nelli 8.b
Ginovszky Anna 8.b

Népdaléneklési verseny - szóló

ezüst

Lovas Csenge 8.b

Angol vers- és prózamondó verseny

III. helyezett

Moharos Veronika 3.b

 

IV. helyezett

Moharos Viktor 3.b

 

V. helyezett

Nógrádi Viktor 5.b

Bolyai matematika csapatverseny

II. helyezett

Csoma Dóra 4.a
Dobos Ilona 4.a
Rimányi Eszter 4.a
Gibizer Márk 4.a

 

IV. helyezett

Ilyés Aletta 3.b
Moharos Viktor 3.b
Pörös Petra 3.b
Szucsányi Viktor 3.b

 

XIII. helyezett

B. Nagy Péter 3.a
Bősz Márton 3.a
Csonka Marcell 3.a
Nagy Máté 3.a

 

XIII. helyezett

Birtalan Kinga 5.b
Budaházy Berta 5.b
Csanálosi Ilona 5.b
Kerekes Anita 5.b

Vers- és prózamondó Verseny - próza

I. helyezett
közönségdíj

Birtalan Lenke 5.b

Vers- és prózamondó Verseny - vers

II. helyezett
közönségdíj

Pálinkás Petra 6.b

Vers- és prózamondó Verseny - vers

IV. helyezett

Szűcs Andrea 8.a

Vers- és prózamondó Verseny - próza

VII. helyezett

Vékony Zsófia 7.b

Matematika Mikulás Qpa

VI. helyezett

Csapó Lili 6.a
Nguyen Nam Son 6.b
Fekete Nikolett 7.b
Varga Bence 7.b
Nagy Richárd 8.a
Ginovszky Anna 8.b

Teleki Pál földrajz verseny

IV. helyezett

Fülöp Gergő 7.b

 

XI. helyezett

Fekete Nikolett 7.b

 

V. helyezett

Veres Dániel 8.a

 

XI. helyezett

Szabó Bence 8.a

Szépművészeti Múzeum – Klimt pályázat

 

Somhegyi Enikő 5.b

   

Csanálosi Ilona 5.b

   

Nógrádi Viktor 5.b

   

Zsuky Fülöp 5.b

   

Mészáros Blanka 6.b

   

Nagy Márton 7.b

   

Lovas Csenge 8.b

   

Vágfalvi Máté 8.b

Angol nyelvi Verseny - Kenguru

országos V. hely
megyei I. hely

Enzsöl Ákos 5.b

 

országos VII. hely
megyei II. hely

Fodor Orsolya 5.a

 

országos III. hely

Kerekes Anita 5.b

 

megyei IV. hely

Garai Réka 5.a

 

megyei V. hely

Pintér Cintia 5.a

 

megyei VI. hely

Budaházy Berta 5.b

 

megyei VII. hely

Csanálosi Ilona 5.b

 

megyei VIII. hely

Madár Valentina 5.a

 

megyei IX. hely

Nógrádi Viktor 5.b

Budapesti népdaléneklési verseny – II. korcsoport

I. helyezett

Dobos Ilona 4.a

Budapesti népdaléneklési verseny – III. korcsoport

I. helyezett

Antal László 6.b

Országos népdaléneklési verseny

III. helyezett

Dobos Ilona 4.a

Országos népdaléneklési verseny

ezüst minősítés

Antal László 6.b

Vers- és prózamondó Verseny

III. helyezett

Knollmajer Gergely 4.b

Angol nyelvi Verseny – 7. évf.

III. helyezett

Fülöp Gergő 7.b

Hermann Ottó Biológia Verseny

V. helyezett

Fülöp Gergő 7.b

 

VI. helyezett

Fekete Nikolett 7.b

 

XII. helyezett

Veres Dániel 8.a

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

VIII. helyezett

Nógrádi Viktor 5.b

Kaán Károly Természetismereti Verseny

II. helyezett

Varga-Aggod Orsolya 5.b

 

III. helyezett

Ambrusz Vivien 6.b

 

VI. helyezett

Nemes Lilla 6.b

Fizika Tanulmányi Verseny

II. helyezett

Nagy Richárd 8.a

Matematika Tanulmányi Verseny – 5. évf.

IV. helyezett

Csanálosi Ilona 5.b

 

VIII. helyezett

Nógrádi Viktor 5.b

Matematika Tanulmányi Verseny – 6. évf.

IX. helyezett

Nguyen Nam Son 6.b

 

X. helyezett

Nemes Lilla 6.b

Matematika Tanulmányi Verseny – 7. évf.

V. helyezett

Fekete Nikolett 7.b

 

VII. helyezett

Fülöp Gergő 7.b

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

megyei XII. hely

Fülöp Anna 4.b

MindLab Olimpia Országos Döntő - Abalone

I. helyezett

Knollmajer Gergely 4.b

 

IV. helyezett

Lőrincz Judit 4.b

MindLab Olimpia Országos Döntő - Octi

I. helyezett

Koczkás Martin 4.b

 

VIII. helyezett

Madár Valetiana 5.a

MindLab Olimpia Országos Döntő - Quoridor

IV. helyezett

Krámer Péter 4.b

 

X. helyezett

Ágoston Nikolett 6.a

MindLab Olimpia Országos Döntő - Dáma

II. helyezett

Mike Boglárka 6.a

 

V. helyezett

Szél Stefánia 4.b

Angol nyelvi Verseny – 5. évfolyam

I. helyezett

Kerekes Anita 5.b

 

IV. helyezett

Garai Réka 5.a

Angol nyelvi Verseny – 6. évfolyam

I. helyezett

Csapó Lilli 6.a

Angol nyelvi Verseny – 6. évf.- emelt szint

II. helyezett

Molnár Alice 6.a

Történelem Verseny – 8. évfolyam

III. helyezett

Ginovszky Anna 8.b
Szabó Bence 8.a
Veress Dániel 8.a

Számítógépes Montázsverseny – I. kategória

I. helyezett

Takács Viktória 4.b

 

II. helyezett

Koczkás Martin 4.b

Számítógépes Montázsverseny – II. kategória

IV. helyezett

Simonffy Laura 6.b

 

V. helyezett

Ambrusz Vivien 6.b

Számítógépes Montázsverseny – III. kategória

I. helyezett

Farkas András 7.b

 

VII. helyezett

Tóth Diána 8.a

Könyvtárismereti Verseny – 4. évfolyam

arany minősítés

Dobos Balázs 4.a
Fülöp Anna
Rimányi Eszter

Történelem Verseny – 6. évfolyam

IV. helyezett

Ambrusz Vivien 6.b
Castillo–Hoós Carina 6.b
Nemes Lilla 6.b

Történelem Verseny – 5. évfolyam

I. helyezett

Budaházy Berta 5.b
Enzsöl Ákos 5.b
Nógrádi Viktor 5.b

Történelem Verseny – 5. évfolyam

II. helyezett

B. Nagy Ágnes 5.a
Fodor Orsolya 5.a
Gera Ádám 5.a

Országos Népdaléneklési Versenyen - énekegyüttes

arany minősítés

Tóth Fanni 5.a
Vékony Zsófia 6.b
Ginovszky Anna 8.b
Juhász Nelli 8.b
Lovas Csenge 8.b

Országos Népdaléneklési Versenyen - kisegyüttes

ezüst minősítés

Ginovszky Anna 8.b
Juhász Nelli 8.b
Lovas Csenge 8.b

Helytörténeti Verseny

II. helyezett

Kocsis Viktória 6.b
Kovács Mária 6.b
Varga Krisztián 6.b

Fővárosi vers- és prózamondó verseny

II. helyezett

Birtalan Lenke 5.b

Fővárosi életvitel és gyakorlati ismeretek - technikai tanulmányi verseny

IV. helyezett

Ginovszky Anna 8.b
Veress Vivien 8.b
Vida Renáta 8.b