2011-2012

Nemzetközi verseny

A Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói kiváló eredményt értek el Romániában megrendezett VII. Nemzetközi Mindlab Olimpián.

A csapatversenyben az ezüst érmet szerezte meg a magyar csapat.

A versenyről készült képek »

A versenyző neve

Kategória

Helyezés

Knollmajer Gergely

Abalone

I.

Krámer Péter

Quoridor

II.

Koczkás Martin

Octi

II.

Szél Stefánia

Dáma

III.

Országos tanulmányi versenyek

Verseny megnevezése

Helyezés

Nyertes tanuló

Kaán Károly Természetismereti Verseny

3. helyezés

Fülöp Anna Tácia

„Tiszán innen-Dunán túl” Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny

Arany minősítés

Dobos Ilona
Antal László

Apáczai Kiadó Népdaléneklő versenye

Arany minősítés

Dobos Ilona

IX. Vass Lajos Népzenei Találkozó és Verseny

Arany fokozat

Dobos Ilona
Antal László

IX. Vass Lajos Népzenei Találkozó és Verseny

Arany fokozat

Aranypacsirták
énekegyüttes

MINDLAB Országos döntő
Abalone

1. helyezés

Knollmajer Gergely

MINDLAB Országos döntő
Octi

1. helyezés

Koczkás Martin

MINDLAB Országos döntő
Dáma

1. helyezés

Fülöp Anna

MINDLAB Országos döntő
Quoridor

2. helyezés

Krámer Péter

MINDLAB Országos döntő
Dáma

2. helyezés

Szél Stefánia

Fővárosi tanulmányi versenyek

Verseny megnevezése

Elért helyezés

Nyertes tanuló

Budapesti Népdalverseny
HAKME szervezésében

2. helyezés+különdíj

Dobos Ilona

„Tiszán innen-Dunán túl” Népdaléneklési Minősítő Verseny

Kiemelt arany minősítés

Dobos Ilona

Apáczai Kiadó Népdaléneklő versenye

1. helyezés

Dobos Ilona

„Tiszán innen-Dunán túl” Népdaléneklési Minősítő Verseny

Kiemelt arany minősítés

Dobos Ilona
Antal László

Kaán Károly Természetismereti Verseny

2. helyezés

Fülöp Anna Tácia

Komplex rajzverseny

2. helyezés

Novák Emese

Komplex rajzverseny

2. helyezés

Biczó Győző

Komplex rajzverseny

3. helyezés

Beregi Petra

Komplex rajzverseny

9. helyezés

Knollmajer Gergely

Komplex rajzverseny

10. helyezés

Csanálosi Ilona

Komplex rajzverseny

5. helyezés

Ambrusz Vivien

Kerületi tanulmányi versenyek

Verseny megnevezése

Elért helyezés

Nyertes tanuló

Teleki Pál Földrajz verseny

2. helyezés

Fülöp Gergely

Kaán Károly Természetismereti verseny

2. helyezés

Fülöp Anna Tácia

Herman Ottó Biológia verseny

3. helyezés

Ambrusz Vivien

Számítógépes Rajz- és montázs verseny

1. helyezés

Knollmajer Gergely

Számítógépes Rajz- és montázs verseny

3. helyezés

Koczkás Martin

Számítógépes Rajz- és montázs verseny

2. helyezés

Fülöp Dorottya Száva

Matematika verseny

2. helyezés

Nógrádi Viktor

Nyelvtan- és Helyesírási verseny

1. helyezés

Moharos Viktor

Könyvtárhasználati verseny

1. helyezés

Mesz Júlia
Németh Tamás
Tar Melinda

Történelem verseny

1. helyezés

Keller Soma
Fülöp Anna Tácia
Knollmajer Gergely

Történelem verseny

3. helyezés

Dobos Ilona
Dobos Balázs
Gibizer Márk

Angol verseny

1. helyezés

Garai Réka

Angol verseny

2. helyezés

Kerekes Anita

Vers- és prózamondó verseny

2. helyezés

Lebovics Anna Léna

Vers- és prózamondó verseny

3. helyezés

Pálinkás Petra

Zugló Helytörténeti Verseny

1. helyezés

Fülöp Dorottya
Gángó Péter
WennerBálint

Kerületi sportversenyek

Verseny megnevezése

Elért helyezés

Atlétika I. korcsoport fiú - csapat

3. helyezés

Atlétika I. korcsoport fiúváltó csapat

1. helyezés

Atlétika I. korcsoport leány – egyéni

3. helyezés

Atlétika I. korcsoport leány - csapat

2. helyezés

Atlétika II. korcsoport leány - csapat

2. helyezés

Mezei futás I. korcsoport leány - csapat

3. helyezés

Mezei futás I. korcsoport fiú - csapat

1. helyezés

Floorball III. korcsoport leány

2. helyezés

Floorball IV. korcsoport leány

2. helyezés