Kezdő oldal » Művészeti Iskola » Eredményeink

Eredményeink

2017/2018-as tanév

Az egri Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet által meghirdetett Parafrázis 2018. - Országos festészeti verseny döntőjébe jutott:

  • Naupp Eszter 7. b osztályos tanuló
  • Tóth Blanka Flóra 6. a osztályos tanuló

2016/2017-es tanév

VI. Krutilla József Országos Akvarell festő verseny:

  • 2. hely Naupp Eszter
  • 6. hely Tóth Blanka és Balázs Panni

ZIC Mini Galléria kiállítás:

Magyar költészet napja alkalmával kiemelt djíat kaptak:

  • Sors Eszter
  • Bercea Dóra Lili
  • Nám-Kun Hanna
  • Honyek Emma Márta.

A Közönség kedvence, 2016. december és a Legjobb Diákvállalkozás, 2017. április:

Zumia Diákvállalkozásunk, amelynek tagjai:

kerámia szakról: Azurák Zsófi (tervezés, kivitelezés), Nagy Szonja (tervezés, kivitelezés), Leier Máté (tervezés, kivitelezés), Rédei Marci (tervezés, kivitelezés), Solti Luca (kivitelezés), Solti Lili (tervezés, kivitelezés), Négyesi Vivien (kivitelezés), Lieb Marci (tervezés, kivitelezés, grafika), Hering Csenge (tervezés, kivitelezés), Kovács Szonja (tervezés, kivitelezés),

textil szakról: Ondrusek Bori (tervezés, kivitelezés). Felkészítő tanár: Kőházi Mária

2015/2016-os tanév

V. Országos Kerámia és Szobrászat Verseny III. korosztályban:

  • I. helyezett: Lieb Márton
  • II. helyezett: Négyesi Vivien Gabriella
  • III. helyezett: Szentesi Imola Kiara

2014/2015-ös tanév

V. Országos Textil-, Bőr-, és Kézműves Verseny II. korosztályban:

  • Különdíj: Fürjes Gréta

2013/2014-es tanév

III. Krutilla József Országos Akvarell festő verseny:

  • 1. hely Mucsi Ágota
  • 2. hely Farkas Karolina
  • Különdíj Fülöp Dorottya

IV. Országos Fémműves Verseny:

  • döntőbe került 2 fő

2012/2013-as tanév

IV. Országos Tűzzománc és Kerámia Verseny

  • 5 fő került a döntőbe

IV. Országos Grafika Verseny

  • 2 fő került a döntőbe

2011/2012-es tanév

Országos Festészet Tanulmányi Verseny:

  • különdíj Mucsi Ágota

Országos Textil Tanulmányi Verseny:

  • 2.hely Szekeres Fanni Maja
  • döntőbe kerültek 5 fő (Farkas Julcsi, Nemes Lilla, Munteán Lili, Valent Viktória, Jakabfy Viktória)

„Szivárvány” nemzetközi gyermek képzőművészeti verseny:

  • Böcz Kinga (grafika) bronzérem

2010/2011-es tanév

III. Országos Makett- és Papírtárgykészítő-, Fatárgykészítő-, Fémműves verseny

  • I. hely. Ambrusz Vivien Emese (A4-kerámia) - Kőházi Mária tanítványa
  • Döntőbe került: Molnár Fanni - Németh Kriszti tanítványa

Krutilla József Országos Akvarell festő Verseny - Pascalau Mariana tanítványai

  • III. hely+különdíj Mucsi Ágota
  • Döntőbe került még: Garai Réka, Nagy Márton

Tisztességes élet pályázat - Magyar Gyöngyi tanítványai

  • I. hely: Knollmayer Gergely
  • III. hely: Valent Viktória

III. Országos kézműves tanulmányi verseny - Magyar Gyöngyi tanítványai

  • IV. hely: Varga Aggod Orsolya
  • II. hely. Nemes Lilla
  • II. hely. Farkas Julcsi
  • Döntőbe került még: Munteán Lili, Valent Viktória, Szekeres Fanni Maja, Berényi Viktória, Rizutti Rebecca, Jakabfy Viktória

Szívem csücske pályázat - Magyar Gyöngyi tanítványai

  • Kiállításra került munkák: Czuczu Mercédesz Kitti, Valent Zsófi, Vida Viola Nelli, Knollmayer Gergely, Tari Melinda, Hittig Fanni, Takács Viktória, Gayer Alíz, Kövecses Eszter, Fülöp Anna Tácia

Természetvédelmi rajzpályázat az erdők nemzetközi éve alkalmából

  • A Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság, a kecskeméti székhelyű Porta Egyesület és a Corvina Általános Iskola és Óvoda Mátyás Király Általános Iskolája "Az Erdők Nemzetközi Éve" alkalmából 2011-re meghirdetett regionális képzőművészeti pályázatán díjazott : Nemes Dóra (EK1) - Kőházi Mária tanítványa

A magyar költészet napja a Ferencvárosban – 2011 - Kőházi Mária tanítványai

Versillusztrációs rajzpályázat József Attila Születésnapja alkalmából.

  • Kiállító diákjaink: Sala Réka (EK1), Nick Patrícia (EK1), Tormási Réka (A4-kerámia), Kudor Angéla (A4-kerámia), Cachiguango Pineda Brian Alejandro 2.b

2009/2010-es tanév

Bene Géza rajzverseny

  • I. hely: Fülöp Dorottya
  • II. hely: Varga Krisztián
  • II. hely: Molnár Eszter

Kerületi Komplex rajzverseny

  • I. hely: B.Nagy Ágnes
  • I. hely: Hetényi Dorottya
  • IV. hely: Mészáros Hajnal

Móra Kiadó Pöttyös Panni pályázata

  • Bősz Márton fődíjas
  • Somhegyi Edina különdíjas

2008/2009-es tanév

Országos textil tanulmányi verseny

  • I. hely: Varga –Aggod Orsolya
  • IV. hely: Nemes Lilla

Az én mesém - Legendás lények, varázslatos virágok meseillusztrációs pályázat

  • I.hely: Kovács Mária

Gyermek arc pályázat – ARC 2009 – Tervezd meg most és valósítsd meg 30 év múlva!

  • Vida Dia – Kék ház
  • Szvák Bence – Bokor ház
  • Fodor Orsolya, B. Nagy Ágnes, Bodor Brigitta, Gyenes Krisztina - Biocity

című alkotása˙került kiállításra a Művészetek Palotája előtti téren.

Néprajzi Múzeum: „Az én mesém” – meseillusztráció pályázata

  • Edényi Dorottya 3.b
  • Glancz Laura 3.b
  • Varga Krisztián 4.b

munkáit állították ki a múzeum épületében több héten keresztül. Később ezeket a műveket archiválták a muzeológusok.

Város és Faluvédők Szövetsége: „Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért” pályázatának „Mesélő természet” kategóriájában

  • I. hely: Tóth Luca 3.b „Medvék” című tűzzománc képével
  • II. hely: Schwetz Péter 7.b „Hant madár” című grafikájával

A díjátadó kiállítás megnyitót a budapesti Történeti Múzeum Barokk termében rendezték, ahol a diákok emléklapot és pénzjutalmat vehettek át Ráday Mihálytól.

Az itt szereplő műveket a szövetség szintén archiválta és vándorkiállításokon szerepeltetik majd szerte az országban.

Farmer ma pályázat

A textilesek értékes jutalmakat kaptak, a Fővárosi Művelődési Intézetben rendezett kiállításon voltak megtekinthetők alkotásaik.

Tolerancia és Szeretet – Anna Frank Emlékére pályázat

  • I. hely: Pedone Sofia