2008-2009

Kerületi versenyek

Mesemondó I. helyezés:

Kovács Franciska 3.b

Mesemondó IV. helyezés:

Csanálosi Ilona 3.b

Komplex rajzverseny III. helyezés:

Hetényi Dóra 4.a

Könyvtárhasználati versenyen arany minősítést kaptak:

Mészáros Blanka 4.b
Kovács Mária 4.b
Csoma Rita 4.a

Angol verseny I. helyezés:

Fülöp Gergő 5.b

Angol verseny III. helyezés:

Varga Bence 5.b

Matematika verseny III. helyezés:

Ginovszky Anna 6.b

Népdalverseny ezüst minősítés:

Ginovszky Anna 6.b

Népdalverseny ezüst minősítés:

Kovács Zsanna 6.b

Népdalverseny ezüst minősítés:

Juhász Nelli 6.b

Népdalverseny ezüst minősítés:

Lovas Csenge 6.b

Népdalverseny arany minősítés:

Hertner Zsófia 8.b

Könyvtárhasználati verseny III. helyezés:

Ginovszky Anna 6.b

Technika tanulmányi verseny I. helyezés:

Molnár Eszter 7.b
Ballai Ábel 8.b
Bodoróczki Tamás 8.b

Fizika tanulmányi verseny IV. helyezés:

Csanálosi László 8.b

Vers-és prózamondó verseny II. helyezés:

Ráduly Zoltán 7.b

Biológia tanulmányi versenyen I. helyezés:

Grizner Gyula 7. a

Biológia tanulmányi versenyen III. helyezés:

Katona Zsolt 7.a

Egyéb versenyek

Abacus matematika pontversenyen ezüst fokozatú dicséretet kaptak:

Csanálosi Ilona 3.b
Csanálosi Balázs 5.b

Zrínyi Ilona matematika. verseny megyei 5. helyezés:

Garai Réka 3.a

Kenguru matematika. verseny 6. helyezés:

Csoma Rita 4.a

Bolyai matematika csapatversenyen 5. helyezés:

4.a osztály csapata

Bolyai matematika csapatversenyen 6. helyezés:

4. b osztály csapata

Vass Lajos Népzenei Versenyen ezüst minősítést kapott:

Mészáros Blanka 4.b

Országos mesemondó verseny II. helyezés:

Csanálosi Iona 3.b

Országos textilverseny I. helyezés:

Varga-Aggod Orsolya 3.b

Matekguru Országos Matematika Csapatversenyen VIII. helyezett lett a 7. évfolyam Hobbitok nevű csapata, melynek tagjai:

Grizner Gyula 7.a
Kardos Balázs 7.b
Hu Jia Lin 7.b
Varga Dániel 7.b

Versenyvizsga 2009 Országos Matematika Versenyen III. helyezést:

Kardos Balázs 7. b

Mindlab Országos Olimpiai Válogatón iskolánk tanulói kiemelkedő eredményt értek el, I., II. és III. helyen végeztek.

Bede Fanni 6.a
Tatár Márk 6.a
Dózsa Márk 6.a
Tóth Daniella 6.b

Nemzetközi Mindlab Olimpián Velencében bronzérmet szereztek:

Bede Fanni 6.a
Tóth Daniella 6.b