2009-2010

Verseny neve

Helyezés

Résztvevő tanuló neve/osztálya

Könyvtárhasználati verseny

Arany minősítés

Garai Réka 4.a
Csekme András 4.a
Nógrádi Viktor 4.b

Komplex rajzverseny

I. helyezett

B. Nagy Ágnes 4.a

Komplex rajzverseny

IV. helyezett

Mészáros Hajnal 2.a

Pöttyös Panni rajzpályázat

díjazott

Kovács Mónika 2.b
Somhegyi Enikő 4.b

Berg Judit meseillusztráció pályázat

II. helyezett

Czakó Bence 2.b

Tengerjárás pályázat

Fődíj

Farkas Karolina 2.b

Tengerjárás pályázat

I. helyezett

Somhegyi Enikő 4.b

Tengerjárás pályázat

II. helyezett

Virág Laura 3.b
Lőrincz Judit 3.b

Tengerjárás pályázat

III. helyezett

Primecz Munkácsi Lőrinc 1.b
Nagy Milán 2.b
Visnikar Gábor 2.b
Glancz Laura 4.b
Csanálosi Ilona 4.b

Tengerjárás pályázat

különdíj

Kovács Mónika 2.b

Bene Géza rajzverseny (1-2.o.)

I. helyezett

Fülöp Dorottya 2.b

Bene Géza rajzverseny (3-4.o.)

I. helyezett

Csanálosi Ilona 4.b

Fővárosi rajzverseny (1-2.o.)

VIII. helyezett

Fülöp Dorottya 2.b

Fővárosi rajzverseny (3-4.o.)

II. helyezett

Csanálosi Ilona 4.b

Fővárosi rajzverseny (3-4.o.)

IV. (különdíj)

Somhegyi Enikő 4.b

Angol prózamondó verseny

I. helyezett

Nógrádi Viktor 4.b

Vers-és prózamondó verseny

III. helyezett

Miczki Márk 1.a

Budapesti népdaléneklési verseny

I.helyezett

Csekme András 4.a

Budapesti népdaléneklési verseny

II.helyezett

Mészáros Jakab 2.b

Budapesti népdaléneklési verseny

III. helyezett

Kovács Franciska 4.b

Budapesti népdaléneklési verseny

V. helyezett

Edényi Dorottya 4.b

Budapesti népdalverseny

különdíj

Csekme András 4.a
Mészáros Jakab 2.b

Országos Zeneiskolai Zongoraverseny

I. díj

Csanálosi Ilona 4.b

Stafétacsi játékos matematika verseny

I. helyezett

Fülöp Dorottya Száva 2.b

Stafétacsi játékos matematika verseny

IV. helyezett

Garai Réka 4.a

Stafétacsi játékos matematika verseny

VI. helyezett

Csonka Marcell 2.a

Stafétacsi játékos matematika verseny

VI. helyezett

Gera Ádám 4.a

Stafétacsi játékos matematika verseny

VI. helyezett

Gibizer Márk 3.a

Csapatverseny a Közlekedési Múzeumban

Nagy Utazó címet elnyerték

Gyoroki Ildikó 2.a
Gángó Péter 2.b
Edényi Kristóf 2.b

Kerületi Állatkerti Vetélkedő

Arany

Ilyés Aletta 1.b
Schöffer András 1.b
Reitter Benedek 1.a

Vers-és prózamondó verseny

I helyezett

Csanálosi Mária 8. b

Vers-és prózamondó verseny

II. helyezett + Különdíj

Pálinkás Petra 5.b

Történelem (Egyiptom) csapatverseny

I. helyezett

Kovács Mária 5.b
Nemes Lilla 5.b
Castillo-Hoós Carina 5.b

Történelem (Egyiptom) csapatverseny

II. helyezett

Csapó Lili 5. a
Mike Boglárka 5.aÁgoston Nikolett 5.a

Történelem csapatverseny

IV. helyezett

Csanálosi Balázs 6.b
Fekete Nikolett 6.b
Vígh Laura 6.b

Történelem csapatverseny

V. helyezett

Jele Kitti 6.a
Megyes László 6.a
Pásztor Virág 6.a

Barabás Miklós emlékverseny

II. helyezett

Csanálosi Mária 8.b
Tóth Lilla 8. b
Kardos Balázs 8.b
Grizner Gyula 8.a
Szegedi ádám 8.a

Komplex rajzverseny

I. helyezett

Hetényi Dóra 5.a

Bene Géza rajzverseny

II. helyezett

Molnár Eszter 8.b

Budapesti komplex rajzverseny

I. helyezett

Ambrusz Vivien 5.b

Bene Géza rajzverseny

II. helyezett

Varga Krisztián 5.b

Angol verseny

III. helyezett

Csapó Lili 5.a

Angol verseny

IV. helyezett

Molnár Alice 5.a

Angol verseny

VI. helyezett

Fülöp Gergő 6.b

Angol verseny

VI. helyezett

Gregor Vencel 6.a

Angol verseny

VI. helyezett

Nagy Richárd 7.a

Angol prózamondó verseny

III. helyezett

Molnár Alice 5.a

Digitális nyelvi verseny

II. helyezett

Hu Jia Lin 8.b

Digitális nyelvi verseny

IV. helyezett

Csanálosi Mária 8.b

Digitális nyelvi verseny

VIII. helyezett

Csoma Zoltán 8.b

Bod Péter Könyv- és Könyvtárhasználati verseny

VII. helyezett

Ambrusz Vivien 5.b

Bod Péter Könyv- és Könyvtárhasználati verseny

XII. helyezett

Kovács Mária 5.b

Budapesti népdaléneklési verseny

Kiemelt arany minősítés

Mészáros Blanka 5.b
Antal László 5.b

Budapesti népdaléneklési verseny

II. helyezett

Vékony Zsófia 6.b

Népdaléneklési verseny (énekhármas kategória 5-6.o.)

II. helyezett

Ambrusz Vivien 5.b
Mészáros Blanka 5.b
Vékás Dzsenifer 5.b

Népdaléneklési verseny

II. helyezett

Lovas Csenge 7.b

Népdaléneklési verseny (énekhármas kategória 7-8.o.)

I. helyezett

Ginovszky Anna 7.b
Juhász Nelli 7.b
Lovas Csenge 7.b

Népdaléneklési verseny (együttes kat.)

II. helyezett

Százszorszép együttes (7-8.o.)

Hermann Ottó biológia verseny

I. helyezett

Grizner Gyula 8.a

Hermann Ottó biológia verseny

II. helyezett

Katona Zsolt 8.a

Hermann Ottó biológia verseny

III.. helyezett

Szegedi Ádám 8.a

Számítógépes montázsverseny

III. helyezett

Molnár Eszter 8.b

Számítógépes montázsverseny

IV. helyezett

Nguyen Nam Son 5.b

Számítógépes montázsverseny

IV. helyezett

Jófejű Anna 6.b

Fizika verseny

II. helyezett

Grizner Gyula 8.a

Fizika verseny

III. helyezett

Varga Dániel 8.b

Fizika verseny

IV. helyezett

Hu Jia Lin 8.b

Kaán Károly verseny

V. helyezett

Csapó Lili 5.a

Kaán Károly verseny

VI. helyezett

Bakos Gabriella 5.b

Matematika verseny

IX. helyezett

Csapó Lili 5.a

Matematika verseny

XI. helyezett

Nemes Lilla 5.b

Matematika verseny

VI. helyezett

Csanálosi Balázs 6.b

Matematika verseny

IX. helyezett

Fülöp Gergő 6.b

Matematika verseny

VI. helyezett

Nagy Richárd 7.a

Matematika verseny

XI helyezett

Ginovszki Anna 7.b

Bolyai Matematika Csapatverseny

V. helyezett

Mester Hármas 3. a
Csoma Dóra
Dobos Ilona
Dobos Balázs

Bolyai Matematika Csapatverseny

XII. helyezett

Hatvány Alakok 6. b
Csanálosi Balázs
Fülöp Gergő
Györe László
Varga Bence

Bolyai Matematika Csapatverseny

VII. helyezett

Hobbitok 8. b
Kardos Balázs
Hu Jia Lin
Varga Dániel
Grizner Gyula

Zrinyi Ilona Matematika Verseny

IX. helyezett

Csoma Dóra 3.a

Zrinyi Ilona Matematika Verseny

XXXIII. helyezett

Kardos Balázs 8.b

Zrinyi Ilona Matematika Verseny (csapatverseny)

VI. helyezett

Kardos Balázs 8.b
Hu Jia Lin 8.b
Varga Dániel 8.b

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

V. helyezett (kerületi)

Csanálosi Balázs 6.b

Kerületi labdarúgó bajnokság I. korcs.

III. helyezett

 

Kerületi labdarúgó bajnokság II. korcs.

IX. helyezett

 

Kerületi labdarúgó bajnokság III. korcs

IX. helyezett

 

Kerületi labdarúgó bajnokság IV. korcs

V-VIII. helyezett

 

Lány foci nőnapi bajnokság

III. helyezett

 

Atlétika I. korcsoport: lány

III. helyezett

 

Atlétika III. korcsoport: fiú

VII. helyezett

 

Atlétika III. korcsoport: lány

VIII. helyezett

 

Atlétika IV. korcsoport: fiú

V. helyezett

 

Atlétika IV. korcsoport: lány

VIII. helyezett

 

Mezei futás I. korcsoport lány

V. helyezés

 

Mezei futás III. korcsoport fiú

VIII. helyezett

 

Mezei futás III. korcsoport lány

X. helyezett

 

Mezei futás IV. korcsoport fiú

III. helyezett

Ráduly Zoltán 8.b

Sportlövészet

I. helyezett

Jófejű Dóra 8.b

Sportlövészet

II. helyezett

Szegedi Ádám 8.a

Atlétika I. korcsoport egyéni összetett verseny

II. helyezett

Papp Luca

Váltófutás I. korcsoport lány

IV. helyezett

Papp Luca 1.a
Pörös Petra 2.b
Juhász Lili 2.b
Gyoroki Ildikó 2.a

Atlétika összetett csapatverseny
lány I. korcsoport

III. helyezett

Papp Luca 1.a
Pörös Petra 2.b
Juhász Lili 2.b
Gyoroki Ildikó 2.a
Mészáros Hajnal
Moharos Veronika 2.b

Atlétika összetett csapatverseny
fiú I. korcsoport

VI. helyezett

Masciuch Benett
Kovács Gábor
Schöffer András
Váradi Miklós
Komlódi Marcell
Szucsányi Viktor

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Országos

Kerületi

Név

Évfolyam

Pontszám

173

11

Csonka Marcell

2

53,75

173

11

Fülöp Dorottya Száva

2

53,75

49

8

Fülöp Anna

3

80

209

11

Csoma Dóra

3

76,25

239

9

Garai Réka

4

87,5

297

15

Nógrádi Viktor

4

85

606

20

Nemes Lilla

5

82

146

5

Csanálosi Balázs

6

113,75

244

6

Fülöp Gergő

6

106

388

15

Fekete Nikolett

6

98,75

537

12

Nagy Richárd

7

91

352

8

Grizner Gyula

8

106

664

16

Hu Jia Lin

8

95

741

17

Varga Dániel

8

92,75