2014-2015

Kerületi versenyek

Verseny
Helyezés
Tanuló neve
Osztály
Felkészítő tanár
         

Életvitel és gyakorlati ismeretek verseny

I.

Andrási Petra Zsófia

Munteán Lili

Szél Stefánia Mária

8.b

Orgoványi Györgyné

Nyelvtan- és Helyesírási Verseny

I.

Poluczik Ádám

3.a

Pálmai Veronika

Nyelvtan- és Helyesírási Verseny

III.

Illés Balázs

4.b

Czirbeszné Ignácz Éva

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny

I.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Török Csilla

Herman Ottó Biológia Verseny 7. évfolyam

I.

Fülöp Dorottya Száva

7.b

Koltainé Rakics Rita

Herman Ottó Biológia Verseny 7. évfolyam

V.

Wenner Bálint

7.b

Koltainé Rakics Rita

Herman Ottó Biológia Verseny 8. évfolyam

I.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Koltainé Rakics Rita

Herman Ottó Biológia Verseny 8. évfolyam

III.

Dobos Ilona

8.a

Koltainé Rakics Rita

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny 7. évfolyam

I.

Fülöp Dorottya Száva

7.b

Mohos Éva

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny 7. évfolyam

IV.

Sinkler Szilveszter

7.b

Mohos Éva

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny 8. évfolyam

III.

Knollmajer Gergely

8.b

Mohos Éva

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny 8 évfolyam

V.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Mohos Éva

Történelem Csapatverseny

5. évfolyam

III.

Novák Emese

Obsina Gergő

Knollmajer Bálint

5.a

5.b

5.b

Mohos Éva

Vers- és Prózamondó Verseny

(próza)

III.

Varga Anna

8.b

Török Csilla

Fizika Verseny

II.

Koczkás Martin

8.b

Sándor Istvánné

Fizika Verseny

V.

Szél Stefánia

8.b

Sándor Istvánné

Vers- és Prózamondó Verseny

(próza)

I.

Ferenczi Norbert

6.b

Gorka Ildikó

Vers- és Prózamondó Verseny

(vers)

II.

Dobos Károly

6.a

Gorka Ildikó

Angol Tanulmányi Verseny

8. évf. emelt szint

III.

Knollmajer Gergely

8.b

Magyar Zsuzsa

Angol Tanulmányi Verseny

7. évf. alapszint

V.

Mesz Júlia

7.a

Magyar Zsuzsa

Népdaléneklési Verseny

"szóló"

kiemelt arany

Ferenczi Norbert

6.b

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika

Népdaléneklési Verseny

"kisegyüttes"

arany minősítés

Várkonyi Borisz

Erdős Milán

Ferenczi Norbert

5.a

5.b

6.b

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika

Népdaléneklési Verseny

"énekegyüttes"

arany minősítés

Cserkuti Petra

Csomor Virág

Nagy Barbara

Erdős Milán

Havi Diána

Képíró Szandra

Nagy Botond

Szandányi Ivett

Várkonyi Borisz

Branceisz Laura

Fürjes Gréta

Németh Csilla

Takács Anna

Tuboly Léna

5.a - 5.b

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika

Történelem Verseny 7., 8. évf.

I.

Schöffer András

7.b

Pelyva Judit

Történelem Verseny 7., 8. évf.

I.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Török Csilla

Történelem Verseny 7., 8. évf.

IV.

Koczkás Martin

8.b

Török Csilla

Amerika országismereti
verseny

I.

Visnikar Gábor
Wenner Bálint
Knollmajer Gergely

7.b,
8.b

Jurás Mónika

Bod Péter
Könyvtárismereti
Verseny

I.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Bereginé
Kopácsi Irén

Angol Vers- és Prózamondó Verseny

II.

Farkas Angéla

4.b

Jurás Mónika

Angol Vers- és Prózamondó Verseny

II.

Várkonyi Borisz

5.a

Jurás Mónika

Komplex rajzverseny

I.

Vágó Lilla

5.a

Szőke Marianna

Komplex rajzverseny

IV.

Beregi Petra

8.a

Szőke Marianna

Kazinczy - Szép Magyar Beszéd Verseny

II.

Dobos Ilona

8.a

Gorka Ildikó

Kazinczy - Szép Magyar Beszéd Verseny

IV.

Zaka Gergő

6.a

Gorka Ildikó

Alsós Vers- és Prózamondó Verseny

különdíj

Miele László

1.a

Pálinkásné Lantos Éva

Matematika Verseny

8. évfolyam

I.

Fülöp Anna Tácia

7.b

Losonczi Julianna

Játékos sorverseny

I.

Vécsey Katalin
Kelet Dániel
Csoma Eszter
László Gergő
Buzsik Csenge
Lajos Bence
Hristodoulou Dimitrios
Gál Bernadett
Csomor Kitti
Kiss Marcell
Horváth Bence
Szeder Lara
Farkas Angéla
Szakács Attila
László Bea

2.a-5.a

Kutas Gergely

Floorball bajnokság
IV. korcsoport - fiú

I.

Czakó Bence
Gál Bertold
Kaposi József
Kovács Gábor
Nagy Máté
Németh Gábor
Perde Dan Christian

7.a, b

Kutas Gergely

Floorball bajnokság
IV. korcsoport - lány

IV.

Andrejkó Klaudia
Berényi Viktória
Lőrincz Judit
Ferencz Nikoletta
Tari Melinda

7.a, 8.b

Kutas Gergely
Ábrahám Andrásné

Egyéb versenyek

Verseny
Helyezés
Tanuló neve
Osztály
Felkészítő tanár

Országos Textil Verseny

különdíj

Fürjes Gréta

5.a

Becski Eleonóra

Herman Ottó Országos Biológia Verseny

I.

Fülöp Dorottya Száva

7.b

Koltainé Rakics Rita

Herman Ottó Országos Biológia Verseny

III.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Koltainé Rakics Rita

„Tiszán innen Dunán túl" Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny - Döntő

kiemelt
arany
minősítés

Dobos Ilona

8.a

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika

Történelem Verseny 7., 8. évf.

IV.

Fülöp Anna Tácia

8.b

Török Csilla

Történelem Verseny 7., 8. évf.

VI.

Schöffer András

7.b

Pelyva Judit

Fővárosi Komplex Rajzverseny 8. évfolyam

I.

Mucsi Ágota

8.b

Szőke Marianna

Fővárosi Komplex Rajzverseny 8. évfolyam

II.

Knollmajer Gergely

8.b

Szőke Marianna

Fővárosi Komplex Rajzverseny 2. évfolyam

II.

Baán Mara Boglárka

2.b

Kőházi Mária

Fővárosi Komplex Rajzverseny 2. évfolyam

VI.

Rapti Daira

2.b

Kőházi Mária

Fővárosi Vers- és Prózamondó Verseny

I.

Ferenczi Norbert

6.b

Gorka Ildikó

Fővárosi Népdaléneklési Verseny 5-6. évf.

kiemelt arany

Ferenczi Norbert

6.b

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika

Fővárosi Népdaléneklési Verseny 7-8. évf.

kiemelt arany

Dobos Ilona

8.a

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika

Bolyai Természettudományi
Csapatverseny
körzeti forduló

I.

Dobos Ilona

Fülöp Anna Tácia
Koczkás Martin
Knollmajer Gergely

8.a

8.b

Koltainé Rakics Rita

Mohos Éva

Sándor Istvánné

Gebefügi Miklós

Bolyai Anyanyelvi
Csapatverseny
országos döntő

VI.

Fülöp Anna Tácia
Koczkás Martin
Knollmajer Gergely
Krámer Péter

8.b

Török Csilla

Bolyai Anyanyelvi
Csapatverseny
körzeti forduló

I.

Fülöp Anna Tácia
Koczkás Martin
Knollmajer Gergely
Krámer Péter

8.b

Török Csilla

Bolyai Matematika
Csapatverseny
körzeti forduló

III.

Fülöp Anna Tácia
Koczkás Martin
Knollmajer Gergely
Krámer Péter

8.b

Losonczi Julianna

„Tiszán innen Dunán túl" Népdaléneklési Minősítőverseny

kiemelt
arany
minősítés

Dobos Ilona

8.a

Tamásné Nagy Julianna
Komárominé Kék Erika