2013-2014

Verseny
Kategória
Helyezés
Tanuló neve
Osztály

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

3-4. oszt.

3.

Lebovics Anna

4.b

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

anyanyelvi

2.

Moharos Viktor

6.b

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

anyanyelvi

4.

Moharos Veronika

6.b

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

7-8. oszt.

3.

Turi Kristóf

8.a

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

7-8. oszt.

4.

Knollmajer Gergely

7.b

Komplex rajzverseny

1-2.oszt.

3.

Buzsik Csenge

2.a

Komplex rajzverseny

3-4.oszt.

4.

Biczó Csenge

4.a

Komplex rajzverseny

3-4.oszt.

különdíj

Novák Emese

4.a

Komplex rajzverseny

5-6.oszt.

5.

Csoma Balázs

5.a

Komplex rajzverseny

7-8.oszt.

3.

Béres Maja

8.a

Kazinczy - Szép magyar beszéd verseny

5-6. oszt.

3.

Zaka Gergő

5.a

Történelem csapatverseny: Párizs környéki békék

8. oszt.

2.

B. Nagy Ágnes,

Madár Valentina,

Turi Kristóf

8.a

Bod Péter Könyv- és könyvtárhasználati verseny

7-8.oszt.

2.

Fülöp Anna

7.b

Népdaléneklési Verseny

szóló II. korcsoport

kiemelt arany

Dobos Ilona

7.a

Népdaléneklési Verseny

szóló I. korcsoport

arany

Bundics Bernadett

6.a

Népdaléneklési Verseny

kisegyüttes I. korcsoport

ezüst

Csoma Balázs,

Ferenczi Norbert,

Primecz-Munkácsi Lőrinc

5.a, 5.b

Zugló Kupa Úszóverseny

gyorsúszás

2

László Bea

4.a

Zugló Kupa Úszóverseny

gyorsúszás

1.

Farkas Nóra

5.b

Zugló Kupa Úszóverseny

hátúszás

3.

Samu Péter

2.a

Zugló Kupa Úszóverseny

hátúszás

3.

Raduch Emma

2.b

Zugló Kupa Úszóverseny

gyorsúszás

2.

Raduch Emma

2.b

Zugló Kupa Úszóverseny

gyorsúszás

3.

Szabó Bendegúz

2.b

Zugló Kupa Úszóverseny

mellúszás

2.

Váradi Miklós

6.b

Zugló Kupa Úszóverseny

gyorsúszás

1.

Farkas Júlia

7.b

Zugló Kupa Úszóverseny

hátúszás

2.

Farkas Júlia

7.b

Alsós Vers- és Prózamondó verseny

próza

4. (különdíj)

Szabó Bendegúz

2.b

Benchmark Angol Verseny

alap 7.oszt.

1.

Knollmajer Gergely

7.b

Benchmark Angol Verseny

alap 7.oszt.

5.

Koczkás Martin

7.b

Benchmark Angol Verseny

emelt 8.oszt.

2.

Garai Réka

8.a

Benchmark Angol Verseny

emelt 8.oszt.

1.

Su Rui Long

8.a

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny

7.oszt.

3.

Fülöp Anna

7.b

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny

7.oszt.

4.

Knollmajer Gergely

7.b

Hermann Ottó Országos Biológia Verseny

7.oszt.

1.

Fülöp Anna

7.b

Hermann Ottó Országos Biológia Verseny

7.oszt.

2.

Andrási Zsófia

7.b

Hermann Ottó Országos Biológia Verseny

8.oszt.

1.

Csalánosi Ilona

8.b

Hermann Ottó Országos Biológia Verseny

8.oszt.

3.

Varga-Aggod Orsolya

8.b

Kaán Károly Természetismereti Verseny

5.oszt.

1.

Csoma Balázs

5.a

Kaán Károly Természetismereti Verseny

6.oszt.

1.

Fülöp Dorottya

6.b

Kerületi népdaléneklési verseny

szóló

arany

Mészáros Emma

4.b

Történelem Csapatverseny: Az ókori Hellász

5. oszt.

4.

Csoma Balázs,

Gombos Gergő,

Gál Norbert

5.a, 5.b

Komplex Természettudományi Verseny

7. oszt.

1.

Dobos Ilona,

Fülöp Anna,

Knollmajer Gergő,

Koczkás Martin

7.a, 7.b

Alsó tagozatos matematika verseny

3. oszt.

3.

Csurka András

3.b

Alsó tagozatos matematika verseny

4.oszt.

4.

Vágó Lilla

4.a

Budapest Röplabda Szövetség Röpsuli versenye

szupermini

1.

BRAVO DSE:

Magyar Laura,

Fáy Nikolett,

Balázs Blanka,

Fülöp Lilla

4.a, 4.b

Budapest Röplabda Szövetség Röpsuli versenye

mini lány

1.

BRAVO DSE "A":

Juhász Lili,

Bodor Barbara,

Mészáros Hajnal,

Bajzáth Noémi

 

Budapest Röplabda Szövetség Röpsuli versenye

mini lány

1.

BRAVO DSE "B":

Kiss Réka,

Lőrincz Judit,

Ilyés Aletta,

Pörös Petra

 

Budapest Röplabda Szövetség Röpsuli versenye

mini lány

2.

BRAVO DSE "C":

Bajzáth Noémi,

Mészáros Róza,

Fülöp Dorottya,

Ferencz Nikolett

 

Szent László Komplex Történelmi Vetélkedő: Anjouk és Luxemburgiak

6. oszt.

3.

Fülöp Dorottya,

Scöffer András,

Wenner Bálint

6.b

Könyvtárhasználati verseny

5-6. oszt.

5.

Csoma Balázs

5.a

Számítógépes rajz- és montázsverseny

6.oszt.

1.

Tari Melinda

6.a

Költészet napi kerületi rajzpályázat

1-2.oszt.

1.

Szöllősi Klára

2.b

Költészet napi kerületi rajzpályázat

1-2.oszt.

2.

Leier Máté

2.b

Költészet napi kerületi rajzpályázat

1-2.oszt.

3.

Nagy Szonja

2.b

Költészet napi kerületi rajzpályázat

1-2.oszt.

különdíj

Raduch Emma

2.b

Kerületi Angol Nyelvi Verseny

6. oszt.

1.

Moharos Veronika

6.b

Helytörténeti Vetélkedő

4. oszt.

3.

Novák Emese,

Vágó Lilla,

Cserkuti Petra

4.a

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

7. oszt.

2.

Fülöp Anna

7.b

Népdaléneklési verseny (EGYMI)

1-2. oszt.

1.

Pilczinger Ottó

2.b

Szavalóverseny (EGYMI)

5-6. oszt.

különdíj

Hittig Fanni

6.a

Alsós könyvtárhasználati verseny

4. oszt.

ezüst

Lebovics Anna,

Poluczik Csongor,

Knollmajer Bálint

4.b

Budapesti Általános Iskolások Matematika Versenye

5. oszt

3.

Csoma Balázs

5.a

Budapesti Általános Iskolások Matematika Versenye

6. oszt.

5.

Fülöp Dorottya

6.b

Budapesti Általános Iskolások Matematika Versenye

7. oszt.

1.

Fülöp Anna Tácia

7.b