2016-2017

Verseny

Helyezés

Tanuló neve

Megjegyzés

Osztály

Felkészítő tanár

Országos környezetverseny

1. hely

Bártfai Natasa

 

1.b

Bury Katalin

Országos olvasásverseny

3. hely

Erdélyi Léna

 

1.b

Bury Katalin

Országos környezetverseny

3. hely

Kárándi Dorottya Tünde

 

1.b

Bury Katalin

Országos környezetverseny

3. hely

Markó Mátyás

 

1.b

Bury Katalin

Országos környezetverseny

1. hely

Sághy Anna Petra

 

1.b

Bury Katalin

Országos prózamondó

1. hely

Vidnyánszky Flóra Anna

 

1.b

Bury Katalin

Fővárosi Komplex rajzverseny

2. hely

Bede Zoltán

 

1.b

Bury Katalin

Országos környezetverseny

3. hely

Némethi András Miklós

 

1.b

Bury Katalin

Bolyai természettudományi csapatverseny területi forduló

2. hely

Csurka Júlia

kitűnő tanuló

3.b

Várkonyi Zsuzsanna

Kárpát-medencei népdaléneklési verseny

1. hely

Dobos Anita

kitűnő tanuló

3.b

Várkonyi Zsuzsanna

Fővárosi Komplex rajzverseny

1. hely

Gilyán Janka

kitűnő tanuló

3.b

Várkonyi Zsuzsanna

Bolyai természettudományi csapatverseny területi forduló

2. hely

Kovács Zsófia

kitűnő tanuló

3.b

Várkonyi Zsuzsanna

Bolyai természettudományi csapatverseny területi forduló

2. hely

Ratter Péter

kitűnő tanuló

3.b

Várkonyi Zsuzsanna

Kerületi angol versmondó verseny

3. hely

Oláh Milán

kitűnő tanuló

4.a

Zeke Anikó

Fővárosi Komplex rajzverseny

1. hely

Cseres Hanna

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó

Hódítsd meg a biteket! Nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny

5. hely

Czakó Balázs

kitűnő tanuló

5.a

 

Kerületi angol versmondó verseny

1. hely

Azurák Zsófia

kitűnő tanuló

5.b

 

KerekEmese komplex történelem, hon-és népismeret, természetismeret verseny kárpát-medencei

5. hely

Ilyés Alida

kitűnő tanuló

5.b

 

KerekEmese komplex történelem, hon-és népismeret, természetismeret verseny kárpát-medencei

5. hely

Mike Blanka

kitűnő tanuló

5.b

 

KerekEmese komplex történelem, hon-és népismeret, természetismeret verseny kárpát-medencei

5. hely

Ondrusek Borbála

kitűnő tanuló

5.b

 

Kerületi angol prózamondó verseny

1. hely

Csíki Júlia

 

6.a

 

Észak-pesti elsősegélynyújtó verseny

2. hely

Nagy Barbara

 

7.a

 

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny területi

1. hely

Knollmajer Bálint

 

7.b

 

Arany János és kora kerületi történelem verseny

2. hely

Knollmajer Bálint

 

7.b

 

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny területi

1. hely

Obsina Gergely

 

7.b

 

Arany János és kora kerületi történelem verseny

2. hely

Obsina Gergely

 

7.b

 

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny területi

1. hely

Poluczik Ádám

 

7.b

 

Arany János és kora kerületi történelem verseny

2. hely

Poluczik Ádám

 

7.b

 

Kerületi népdaléneklési verseny

1. hely

Mészáros Emma

kiemelt arany

7.b

 

Fővárosi népdaléneklési verseny

3. hely

Mészáros Emma

 

7.b

 

Észak-pesti elsősegélynyújtó verseny

2. hely

Erdős Milán

 

7.b

 

Észak-pesti elsősegélynyújtó verseny

2. hely

Simon Zsigmond

 

7.b

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Balázs Boglárka

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Ihász Vanda

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Kaposi Réka

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Tóth Blanka

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Parádi Boglárka

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Pásztor Zsuzsanna

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Petróczy Laura

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Szekeres Hanga

 

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Lányok énekegyüttese

1. hely

Csoma Réka

póttag

5.a

 

Kerületi népdalverseny - Kisegyüttes

1. hely

Sonkoly Sára

 

5.b

 

Verseny

Helyezés

Tanuló neve

Megjegyzés

Osztály

Felkészítő tanár

Kerületi népdalverseny - Kisegyüttes

1. hely

Szőllősi Klára

 

5.b

 

Kerületi népdalverseny - Kisegyüttes

1. hely

Oriskó Lili - póttag

 

5.b

 

Kerületi népdalverseny - Szóló

1. hely

Mészáros Emma

kiemelt arany

7.b

 

Kerületi népdalverseny - Szóló

2. hely

Szabó Botond

 

3.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Budaházy Benedek

 

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Csáki Botond

szóló

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Ferenczi Norbert

szóló

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Nemes Kristóf

 

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Szvák Gergő

 

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Primecz-Munkácsy Lőrinc

 

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Tóth Tas Márton

 

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Csákány Áron

póttag

8.b

 

Kerületi népdalverseny - Fiúk énekegyüttes

2. hely

Gál Norbert

póttag

8.b

 

Angol regionális gazdasági verseny

3. hely

Szentesi Molly

 

8.a

 

Angol regionális gazdasági verseny

3. hely

Divényi Nagy Dániel

 

8.a

 

Angol regionális gazdasági verseny

3. hely

Szakács Levente

 

8.a

 

Shakespeare 400 angol nyelvi verseny

2. hely

Meslyab Rámi

 

8.a

 

Shakespeare 400 angol nyelvi verseny

2. hely

Dobos Károly

 

8.a

 

Shakespeare 400 angol nyelvi verseny

2. hely

Ferenczi Norbert

 

8.b

 

Shakespeare 400 angol nyelvi verseny

3. hely

Nemes Kristóf

 

8.b

 

Shakespeare 400 angol nyelvi verseny

3. hely

Budaházy Benedek

 

8.b

 

Shakespeare 400 angol nyelvi verseny

3. hely

Tóth Tas Márton

 

8.b

 

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

3. hely

Oláh Milán - vers

 

4.a

 

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

3. hely

Kozák Hanna

próza

4.b

 

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

1. hely

Azurák Zsófia

vers

5.b

 

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

1. hely

Csiki Júlia

próza

6.a

 

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

3. hely

Ferenczi Norbert

vers

8.b

 

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

4. hely

Szentesi Molly

próza

8.a

 

Bolyai Matematika területi Csapatverseny

9. hely

csapatverseny

   

Pintér Sarolta

Matematika Mikulás Qpa

3. hely

csapatverseny

     

Kazinczyról elnevezett Szép olvasási verseny

4. hely

Azurák Zsófia

kerületi

5.b

 

Kazinczyról elnevezett Szép olvasási verseny

1. hely

Zaka Gergő

kerületi

8.a

 

Kazinczyról elnevezett Szép olvasási verseny

1. hely

Zaka Gergő

fővárosi

8.a

 

Kazinczyról elnevezett Szép olvasási verseny

3. hely

Zaka Gergő

országos

8.a

 

Kerületi alsós népdalverseny

1. hely

Dobos Anita

 

3.b

 

Kerületi alsós népdalverseny

3. hely

Szabó Botond

 

3.b

 

Kerületi alsós népdalverseny

1. hely

kisegyüttes

 

4.b

 

Szamuráj pályázat

1. hely

Lieb Márton

 

8.b

 

Szamuráj pályázat

1. hely

Szabó Botond

 

3.b

 

Szamuráj pályázat

1. hely

Metz Karina

 

2.b

 

Szamuráj pályázat

2. hely

Porkoláb Petra

 

2.b

 

Széchenyi iskola versillusztrációs rajzpályázat

1. hely

Sors Eszter

 

2.b

 

Verseny

Helyezés

Tanuló neve

Megjegyzés

Osztály

Felkészítő tanár

Széchenyi iskola versillusztrációs rajzpályázat

2. hely

Szlobodnyik Borbála

 

2.b

 

Országos Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny

1. hely

Jordán Panka

kerületi

6.b

 

Országos Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny

3. hely

Buzsik Csenge

kerületi

5.a

 

Országos Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny

1. hely

Beszterczey Dalma

továbbjutó

4.b

 

Országos Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny

1. hely

Csoma Eszter

továbbjutó

4.b

 

Országos Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny

1. hely

Tákos Kincső

továbbjutó

4.b

 

Álmos vezér úti Általános Iskola szavalóverseny

különdíj

Gál Norbert

 

8.b

Losonczi Julianna

7. osztályosok fővárosi forduló

bejutó

Knollmajer Bálint

 

7.b

Mohos Éva

Kenguru matematikaverseny

9. hely

Beszterczei Dalma

 

4.b

 

Fővárosi komplex rajzverseny

1. hely

Gilyán Janka

 

3.b

 

Fővárosi komplex rajzverseny

1. hely

Cseres Hanna

 

4.b

 

Fővárosi komplex rajzverseny

2. hely

Bede Zoltán

 

1.b

 

Országos Mindlab - Abalone

1. hely

Pörös Zalán

 

4.a

 

Országos Mindlab - Abalone

8. hely

Kelemen Sebestyén

 

3.b

 

Országos Mindlab - Mancala

5. hely

Pásztor Zoltán

 

2.b

 

Országos Mindlab - Mancala

6. hely

Molnár Alex

 

4.b

 

Országos Mindlab - Mancala

7. hely

Sors Eszter

 

2.b

 

Országos Mindlab - Mancala

8. hely

Berta Lili

 

2.b

 

Országos Mindlab - Octi

4. hely

Csoma Eszter

 

4.b

 

Országos Mindlab - Octi

7. hely

Ratter Péter

 

3.b

 

Országos Mindlab - Octi

8. hely

Bicsák Bence

 

2.b

 

Országos Mindlab - Octi

9. hely

Bottka Benedek

 

2.a

 

Országos Mindlab - Quoridor

6. hely

Szőke Domokos

 

3.a

 

Országos Mindlab - Quoridor

9. hely

Szőke Ádám

 

3.a

 

Országos Mindlab - Dáma

8. hely

Dóri Anna Kinga

 

2.b

 

Országos Mindlab - Dáma

10. hely

Bottka Barnabás

 

4.a

 

Országos Mindlab - Dáma

12. hely

Balázs Dávid

 

3.a

 
   

Balás Panna

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó

   

Falusi Réka

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó

   

Hirschler Viktória

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó

   

Pedone Giulia

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó

   

Szekeres Lili

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó

   

Tákos Kincső Enikő

kitűnő tanuló

4.b

Jánosa Ildikó