Kezdő oldal » Aktuális » Márciusi programok

Márciusi programok

2019. március 07., csütörtök, 10:11:15

DÁTUM

NAP

IDŐPONT

2019. MÁRCIUS HAVI PROGRAM

2019.03.01

péntek

11:00

Pénz7 - Pénziránytű Alapítvány előadása a 8. évfolyamnak

2019.03.02

szombat

9:00-11:00

Óvodás foglalkozás

2019.03.04

hétfő

16:30-18:00

FOGADÓÓRA (külön regisztráció alapján)

18:00-19:00

Hit- és erkölcstan oktatók fogadóórája

2019.03.05 - 2019.03.15

EBÉDBEFIZETÉS ÁPRILIS HÓNAPRA !!!

2019.03.05

kedd

17:00

Szülói értekezlet az angliai kirándulásról

2019.03.06

szerda

 

Alsós nyílt nap

14:30

2.b osztály látogatása a Sugár Moziba

2019.03.07

csütörtök

14:00

Kerületi Vers- és prózamondó verseny - felső tagozat

2019.03.08

péntek

14:30

Kerületi Kaán Károly Természetismereti Verseny 5-6.évfolyam
Helyszín: Herman Ottó Általános Iskola

2019.03.09

szombat

9:00-11:00

Óvodás foglalkozás

9:00

Országos Bolyai Természettudomány Verseny

2019.03.10

vasárnap

 

Röpsuli Bajnokság

2019.03.12

kedd

11:00

Mese Masa - a 2.b osztály látogatása az Operett Színházba

14:00

Lük területi verseny - alsó tagozat

14:00

Kerületi informatikai verseny - felső tagozat Helyszín: Szent István Gimnázium

2019.03.13

szerda

3.óra

Megemlékezés március 15-ről - Alsó tagozatos iskolagyűlés

6.óra

Megemlékezés március 15-ről - Felső tagozatos iskolagyűlés

14:30

Kerületi komlex anyanyelvi verseny - 4. évfolyam Helyszín: Álmos Vezér Ált.I.

2019.03.14

csütörtök

 

TANÍTÁS NÉLKÜLI MUNKANAP !!!

2019.03.17-2019.03.23.

 

ANGLIAI KIRÁNDULÁS

2019.03.18-2019.03.21.

 

JELENTKEZÉSI LAPOK MÓDOSÍTÁSA

2019.03.19

kedd

8:30

Fogászati szűrés 4.a osztály

14:00

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny Fővárosi forduló Helyszín: MMAI

2019.03.20

szerda

14:30

Kerületi Népdaléneklési Verseny - 3-4. évfolyam Helyszín: Liszt Ferenc Ált.I.

17:30

Leendő elsős szülők tájékoztatása Helyszín: Németh Imre Általános Iskola

2019.03.21

csütörtök

8:30

Fogászati szűrés 1.a osztály

10:00

Kenguru Matematikaverseny

2019.03.22

péntek

14:00

Víz világnapja - 1.a osztály Helyszín Zuglói Ifjúsági Centrum

14:30

Víz világnapja - Könyvtári foglalkozás az 5-6. évfolyamon

17:00

Családi filcvarró délután

2019.03.24

vasárnap

 

Röpsuli Bajnokság

2019.03.26

kedd

8:30

Fogászati szűrés 6.b osztály

10:00

Mátyás madara - 1.a-b, 3.b, 4.a osztály látogatása a Turay Ida Színházba

14:30

Kerületi Matematikaverseny - felső tagozat Helyszín: Álmos Vezér Ált.Isk.

16:00

Képességfelmérés leendő első osztályosoknak

2019.03.27

szerda

10:00

Országjáró Mátyás - 3.a osztály látogatása az Új Színházba

14:00

Fővárosi Mátyás Verseny Helyi forduló a 6. évfolyamon

14:00-17:00

Kerületi rajzverseny Helyszín: Németh Imre Ált. Isk.

16:00

Képességfelmérés leendő első osztályosoknak

2019.03.28

csütörtök

8:30

Fogászati szűrés 4.b osztály

15:00

Kerületi angolverseny Helyszín: Széchenyi István Ált. Isk.

2019.03.29

péntek

8:30

Fogászati szűrés 5.b osztály

DE

Egészségnap - 1.a osztály látogatása a Mókavár Óvodába

2019.04.01

hétfő

16:30-18:00

FOGADÓÓRA (külön regisztráció alapján)

2019.04.02

kedd

8:30

Fogászati szűrés 7.a osztály

13:00

Karinthy Színház - Szent Péter esernyője - 7/1 magyar csoport

2019.04.04

csütörtök

8:30

Fogászati szűrés 6.a osztály

2019.04.06

szombat

 

Fővárosi Komplex Rajzverseny 3-4. évfolyam Helyszín: Fazekas Mihály Ált.Isk.

 

Teleki Pál Fővárosi Földrajzverseny

2019.04.09

kedd

 

PAPÍRGYŰJTÉS

8:30

Fogászati szűrés 7.B osztály