Kezdő oldal » Művészeti Iskola » Művészeti Iskola Órarend 2019/20-as tanév

Művészeti Iskola Órarend 2019/20-as tanév

Órarend:

Időpont:

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

14:00-15:30
(A/1,2,3; EK/1)

EK/1b
Hartl Bernadett
Vizuális alapozó gyak.
30-as terem

A/1b
Hartl Bernadett
Grafika és festészet alapjai
30-as terem

EK/1b
Hartl Bernadett
Vizuális alapozó gyak.
30-as terem

A/1d
Hartl Bernadett
Grafika és festészet alapjai
30-as terem

A/1a
Vastag Ágnes
Vizuális alkotó gyak.
Textil műhely

A/3b
Pascalau Mariana
Grafika és festészet alapjai
Rajzterem (I. em.)

A/1b
Vastag Ágnes
Vizuális alkotó gyak.
Textil műhely

A/2a
Szőke Mariann
Vizuális alkotó gyak.
Textil műhely

A/2
Pascalau Mariana
Grafika és festészet alapjai
Rajzterem (I. em.)

EK/1a
Dobolán Judit
Vizuális alapozó gyak.
Pinceműhely

A/2b
Pascalau Mariana
Grafika és festészet alapjai
Rajzterem (I. em.)

A/1c
Pascalau Mariana
Grafika és festészet alapjai
Rajzterem (I. em.)

A/1c
Dobolán Judit
Vizuális alkotó gyak.
Kerámia műhely

   

EK/1a
Dobolán Judit
Vizuális alapozó gyak.
Pinceműhely

15:30-17:00 (A/1,2,3)

15:30-17:45
(A/4,5,6)

A/4,5
Becski Leonóra
Szobrászat és kerámia műhelygyak.
Kerámia műhely

A/6
Becski Leonóra
Szobrászat és kerámia műhelygyak.
Kerámia műhely

A/6
Becski Leonóra
Szobrászat és kerámia: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
Kerámia műhely

A/4,5
Becski Leonóra
Szobrászat és kerámia: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
Kerámia műhely

A/4,5,6
Pascalau Mariana
Grafika és festészet műhelygyak.
Rajzterem (I. em.)

A/4,5,6
Pascalau Mariana
Grafika és festészet műhelygyak.
Rajzterem (I. em.)

A/4,5,6
Pascalau Mariana
Grafika és festészet: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
Rajzterem (I. emelet)

A/4,5,6
Pascalau Mariana
Grafika és festészet: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
Rajzterem (I. emelet)

A/4,5,6
Hartl Bernadett
Grafika és festészet műhelygyak.
30-as terem

A/3a
Hartl Bernadett
Grafika és festészet alapjai
30-as terem

A/4,5.6
Hartl Bernadett
Grafika és festészet: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
30-as terem

A/1a
Hartl Bernadett
Grafika és festészet alapjai
30-as terem

A/4,5,6
Vastag Ágnes
Bőr és textilműves műhelygyak.
Textil műhely

A/2b
Vastag Ágnes
Vizuális alkotó gyak.
Textil műhely

A/4,5,6
Vastag Ágnes
Bőr és textilműves: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
Textilműhely

 

A/1d
Vizuális alkotó gyak.
Dobolán Judit
Tűzzománc műhely

A/4,5,6
Dobolán Judit
Fém és zománcműves műhelygyak.
Tűzzománc műhely

A/3b
Dobolán Judit
Vizuális alkotó gyak.
Tűzzománc műhely

A/4,5.6
Dobolán Judit
Fém és zománcműves: Vizuális alkotó gyak., Művészettörténet
Tűzzománc műhely

Csoportok:

Előképző 1/a

Dobolán Judit

Előképző 1/b

Hartl Bernadett

Alapfok/1a

Vastag Ágnes
Hartl Bernadett

Alapfok/1b

Hartl Bernadett
Vastag Ágnes

Alapfok/1c

Pascalau Mariana
Dobolán Judit

Alapfok/1d

Hartl Bernadett
Dobolán Judit

Alapfok/2a

Pascalau Mariana
Szőke Marianna

Alapfok/2b

Pascalau Mariana
Vastag Ágnes

Alapfok/3a

Dobolán Judit
Hartl Bernadett

Alapfok/3b

Dobolán Judit
Pascalau Mariana

Alapfok/3 Fém és zománcműves

Dobolán Judit

Alapfok/4-6 Bőr és textilműves

Vastag Ágnes

Alapfok/4-6 Grafika és festészet 1.

Pascalau Mariana

Alapfok/4-6 Grafika és festészet 2.

Pascalau Mariana

Alapfok/4-6 Grafika és festészet

Hartl Bernadett

Alapfok/4-6 Szobrászat és kerámia 1.

Becski Leonóra

Alapfok/4-5 Szobrászat és kerámia 2.

Becski Leonóra