Kréta - általános iskola
Tankerület Határtalanul! Müpa
Kezdő oldal » Művészeti Iskola » Művészeti Iskola Órarend 2021/2022

Művészeti Iskola Órarend 2021/2022

Csoportok:

Előképző 1/a

Simon Luca

Előképző 1/b

Hartl Bernadett

Alapfok 1/a

Simon Luca, Becski Leonóra

Alapfok 1/b

Simon Luca, Becski Leonóra

Alapfok 2/a

Pascalau Mariana, Kőházi Mária

Alapfok 2/b

Hartl Bernadett, Kőházi Mária

Alapfok 2/c

Hartl Bernadett, Becski Leonóra

Alapfok 2/d

Pascalau Mariana, Becski Leonóra

Alapfok 3/a

Pascalau Mariana, Szánthó-Magyar Gyöngyi

Alapfok 3/b

Pascalau Mariana, Simon Luca

Alapfok 3/c

Hartl Bernadett, Simon Luca

Alapfok 3/d

Hartl Bernadett, Szánthó-Magyar Gyöngyi

Alapfok 4,5,6 Textil és bőrműves

Becski Leonóra

Alapfok 4,5,6 Grafika és festészet A.

Pascalau Mariana

Alapfok 4,5,6 Grafika és festészet B.

Pascalau Mariana

Alapfok 4,5,6 Grafika és festészet

Hartl Bernadett

Alapfok 4,5,6 Szobrászat és kerámia A.

Becski Leonóra

Alapfok 4,5,6 Szobrászat és kerámia B.

Simon Luca

Alapfok 4,5,6 Fém- és zománcműves

Szánthó-Magyar Gyöngyi

Órarend:

Időpont:

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

14:00-15:30
(EK 1/A, EK 1/B,

A/1,A/2, A/3)

Előképző 1/A
Vizuális alapozó gyakorlat
Simon Luca
(tűzzománc terem)

Előképző 1/B
Vizuális alapozó gyakorlat
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 2/C
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Előképző 1/B
Vizuális alapozó gyakorlat
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 2/D
Vizuális alkotó gyakorlat
Becski Leonóra
(textil műhely)

Alapfok 1/B
Grafika és festészet alapjai
Becski Leonóra
(kerámia műhely)

Alapfok 1/A
Grafika és festészet alapjai
Becski Leonóra
(textil műhely)

Alapfok 1/B
Vizuális alkotó gyakorlat
Simon Luca
(kerámia műhely)

Alapfok 3/B
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 3/A
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 2/D
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 2/A
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 2/A
Vizuális alkotó gyakorlat
Kőházi Mária
(kerámia műhely)

Alapfok 1/A
Vizuális alkotó gyakorlat
Simon Luca
(textil műhely)

Alapfok 2/B
Vizuális alkotó gyakorlat
Kőházi Mária
(kerámia műhely)

Alapfok 2/C
Vizuális alkotó gyakorlat
Becski Leonóra
(textil műhely)

Alapfok 2/B
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 3/D
Vizuális alkotó gyakorlat
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

Előképző 1/A
Vizuális alapozó gyakorlat
Simon Luca
(tűzzománc terem)

Alapfok 3/A
Vizuális alkotó gyakorlat
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

15:30-17:00
(A/3)

15:30-17:45
(A/4-6)

Alapfok 4-6
Szobrászat és kerámia A.
Becski Leonóra
(kerámia műhely)

Alapfok 4-6
Szobrászat és kerámia B.
Simon Luca
(kerámia műhely)

Alapfok 3/B
Vizuális alkotó gyakorlat
Simon Luca
(tűzzománc műhely)

Alapfok 4-6
Szobrászat és kerámia B.
Simon Luca
(kerámia műhely)

Alapfok 4-6
Grafika és festészet A.
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-6
Grafika és festészet B.
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-6
Grafika és festészet A.
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-6
Grafika és festészet B.
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-6
Grafika és festészet
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 3/C
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 4-6
Grafika és festészet
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 3/D
Grafika és festészet alapjai
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 3/C
Vizuális alkotó gyakorlat
Simon Luca
(tűzzománc műhely)

Alapfok 4-6
Textil és bőrműves 
Becski Leonóra
(textil műhely)

Alapfok 4-6
Szobrászat és kerámia A.
Becski Leonóra
(kerámia műhely)

Alapfok 4-6
Textil és bőrműves 
Becski Leonóra
(textil műhely)

 

Alapfok 4-6
Fém- és zománcműves
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

 

Alapfok 4-6
Fém- és zománcműves
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)