Kréta - általános iskola
Tankerület Határtalanul! Megvalósult Magyarország Kormányának Támogatásával, 2022 Müpa
Kezdő oldal » Művészeti Iskola » Művészeti Iskola Órarend 2022/2023

Művészeti Iskola Órarend 2022/2023

Csoportok:

Előképző 1/a

Hartl Bernadett

Előképző 1/b

Hartl Bernadett

Alapfok 1/a

Kőházi Mária, Csillag-Simon Luca

Alapfok 1/b

Kőházi Mária

Alapfok 2/a

Pascalau Mariana, Csillag-Simon Luca

Alapfok 2/b

Kőházi Mária, Csillag-Simon Luca

Alapfok 3/a

Pascalau Mariana, Szánthó-Magyar Gyöngyi

Alapfok 3/b

Pascalau Mariana, Csillag-Simon Luca

Alapfok 3/c

Pascalau Mariana, Szánthó-Magyar Gyöngyi

Alapfok 4-5-6 Textil- és bőrműves A

Csillag-Simon Luca

Alapfok 4-5-6 Textil- és bőrműves B

Becski Leonóra

Alapfok 4-5-6 Grafika és festészet A

Pascalau Mariana

Alapfok 4-5-6 Grafika és festészet B

Pascalau Mariana

Alapfok 4-5-6 Grafika és festészet C

Hartl Bernadett

Alapfok 4-5-6 Grafika és festészet D

 

Alapfok 4-5-6 Szobrászat és kerámia A

Kőházi Mária

Alapfok 4-5-6 Szobrászat és kerámia B

Kőházi Mária

Alapfok 4-5-6 Fém- és zománcműves A

Szánthó-Magyar Gyöngyi

Alapfok 4-5-6 Fém- és zománcműves B

Csillag-Simon Luca

Órarend:

Időpont:

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

14:00-15:30

(Előképző 1,
Alapfok 1-2-3)

Előképző 1/A
Vizuális alapozó gyakorlat
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Előképző 1/B
Vizuális alapozó gyakorlat
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Előképző 1/A
Vizuális alapozó gyakorlat
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Előképző 1/B
Vizuális alapozó gyakorlat
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 2/A
Vizuális alkotó gyakorlat
Csillag-Simon Luca
(kerámiaműhely)

Alapfok 1/A
Vizuális alkotó gyakorlat
Csillag-Simon Luca
(kerámiaműhely)

Alapfok 3/B
Vizuális alkotó gyakorlat
Csillag-Simon Luca
(tűzzománc műhely)

Alapfok 2/B
Vizuális alkotó gyakorlat
Csillag-Simon Luca
(kerámiaműhely)

Alapfok 3/B
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 3/A
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 3/C
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 2/A
Grafika és festészet alapjai
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 2/B
Grafika és festészet alapjai
Kőházi Mária
(textilműhely)

Alapfok 1/B
Grafika és festészet alapjai
Kőházi Mária
(textilműhely)

Alapfok 1/A
Grafika és festészet alapjai
Kőházi Mária
(textilműhely)

Alapfok 1/B
Vizuális alkotó gyakorlat
Kőházi Mária
(textilműhely)

 

Alapfok 3/C
Vizuális alkotó gyakorlat
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

 

Alapfok 3/A
Vizuális alkotó gyakorlat
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

15:30-17:45

(Alapfok 4-5-6)

Alapfok 4-5-6
Szobrászat és kerámia A
Kőházi Mária
(kerámiaműhely)

Alapfok 4-5-6
Szobrászat és kerámia B
Kőházi Mária
(kerámiaműhely)

Alapfok 4-5-6
Szobrászat és kerámia A
Kőházi Mária
(kerámiaműhely)

Alapfok 4-5-6
Szobrászat és kerámia B
Kőházi Mária
(kerámiaműhely)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet A
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet B
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet A
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet B
Pascalau Mariana
(rajzterem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet C
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet D
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet C
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 4-5-6
Grafika és festészet D
Hartl Bernadett
(30-as terem)

Alapfok 4-5-6
Textil- és bőrműves B
Becski Leonóra
(textil műhely)

Alapfok 4-5-6
Textil- és bőrműves A
Csillag-Simon Luca
(textil műhely)

Alapfok 4-5-6
Textil- és bőrműves B
Becski Leonóra
(textil műhely)

Alapfok 4-5-6
Textil- és bőrműves A
Csillag-Simon Luca
(textil műhely)

Alapfok 4-5-6
Fém- és zománcműves B
Csillag-Simon Luca
(tűzzománc műhely)

Alapfok 4-5-6
Fém- és zománcműves A
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)

Alapfok 4-5-6
Fém- és zománcműves B
Csillag-Simon Luca
(tűzzománc műhely)

Alapfok 4-5-6
Fém- és zománcműves A
Szánthó-Magyar Gyöngyi
(tűzzománc műhely)